FV Nimburg   - SG Wasser-Kollmarsreute  7:2 (1:4)

SG Wasser-Kollmarsreute  - SC Croatia Freiburg  2:1 ( 0: 0 )

FV Nimburg  -  SF Elzach-Yach 1:0 ( 0: 0 )

Ü35-Bezirkspokal Viertelfinale

12.03.2022  17:00 Uhr     SV RW Glottertal  -  SC Croatia Freiburg   2:4 (0:0)

Četvrtfinalna  utakmica i velika  zaslužena pobjeda Croatije Freiburg protiv SV RW Glottertal.
Prvo poluvrijeme je proteklo uglavnom na sredini terena i uz dvi prilike sa obe strane. Početak drugog dijela Croatija je krenula agresivnije prema protivničkom golu, a to donosi plod u 47 minuti nakon velike gužve u šesnestercu najbolje se snašo Ruia  Manuel koji iz voleja postiže  pogodak za vodstvo od 1:0. Samo što je protivnik krenuo sa centra, Rui uzima loptu i sa prekrasnom asistencijom prema Gojku Ostojić, a on znalački  posprema loptu  u nebranjeni dio gola. Croatija je nastavila sa istim tempom i 54 minuti ovaj put  Gojko asistira Ruiju koji se upisiva po drugi put u listu strijelaca i veliki 3:0 za Croatiju. Svoju odličnu igru i drugu asistenciju okrunio je  Rui  i ovaj put pronalazi Ivicu Tolića koji  se također sa prekrasnim golom upisiva u strijelce za vodstvo od 4:0.  Nastavak je Croatija bila sigurna u pobjedu , a protivnik to koristi i smanjiva na 1:4. Kad se čekalo da sudac odsvira kraj, domaćin uspjeva postići još jedan pogodak što je ujedno i kraj utakmice.
Golovi: 0:1 Rui Manuel (47 min.) , 0:2 Gojko Ostojić (48 min.) , 0:3 Rui Manuel (54 min) 0:4 Ivica Tolić (63 min) 1:4 Thomas Meder (68 min), 2:4 Thomas Lindinger (80+1 min).
SC Croatija je igrala u sastavu: 1. Andrija Pehar, 2. Juro Mandir 3. Ivan Novaković, 4. Franz Viola,  5. Stjepan Milardović, 6. Oliver Ivančić, 7. Jurica Aračić, 8. Robert Mijadinović,  9. Gojko Ostojić, 10. Nedeljko Novaković,  11.Rui  Manuel, 12. Ivica Tolić, 13. Miroslav  Novaković.

18.03.2022  20:00 Uhr     FC Emmendingen -  FV Nimburg  1:2

25.03.2022  19:30 Uhr    SG Wasser-Kollmarsreute e.V  - SG Pfaffenweiler/Ehrenkirchen  4:0

30.03.2022  20:00 Uhr    SF Elzach-Yach  -  SpVgg Untermünstertal 7:6 n.E.( 2:2)

Ü35-Bezirkspokal Achtelfinale

Mittwoch, 13.10.2021  - Elztalstadion Waldkirch
 FC Waldkirch   -   SV RW Glottertal - 1:2

Dienstag, 19.10.2021 - Sportplatz Pfaffenweiler
SG Pfaffenweiler/Ehrenkirchen    -   FC Freiburg-St. Georgen - 4:0

Mittwoch, 27.10.2021  - 19:30 Uhr, Kunstrasenplatz, Sportplatz Merdingen, Kleinsteinen, 79291 Merdingen
ASV Merdingen  -  SC Croatia Freiburg  - 0 : 1 (0:0)
Golovi:  0:1 Marcus Marić (51 min.)
SC Croatija je igrala u sastavu:
1. Juro Mandir, 2.Ivica Tolić, 3. Ivan Novaković, 4. Franz Viola,  5. Oliver Ivančić,  6. Stjepan Milardović,
7. Marcus Marić, 8. Robert Mijadinović,  9. Gojko Ostojić, 10. Nedeljko Novaković,  11.Rui Manuel, 13. Miroslav  Novaković,  14. Jurica Aračić, 15. Blago Džajkić.

SG Wasser-Kollmarsreute e.V  - SC March   4 : 2

Mittwoch, 06.10.2021 - 19:30 Uhr, Rheinwaldstadion Neuenb. Kunstrasenpl.
FC Neuenburg  - SpVgg Untermünstertal    0 : 4

Mittwoch, 06.10.2021 - 19:45 Uhr, Sportplatz Hügelheim
SF Hügelheim  - FC Rimsingen     1 : 4

Freitag, 08.10.2021 - 19:00 Uhr, Sandgrüble Gündlingen
SV Gündlingen  -  FC Emmendingen     0 : 5

Freitag, 08.10.2021 - 19:30 Uhr, Einbollenstadion Denzlingen
SG Heuweiler/Denzlingen   -  SC Croatia Freiburg  2 : 6 (2:1)
Golovi
0:1 Marcus Marić (26 min.), 1:1 (33 min.) ,2:1 (40 min.),  2:2 Rui Manuel (50 min.),
2:3, 2:4, Gojko Ostojić, (59 min i  62 min.), 2:5 Rui Manuel (70 min.), 2:6 Gojko Ostojić  ( 78min.).
1.Dejvid Adrović, 2.Ivan Novaković, 3. Franz Viola,  4.Nikola Šilović, 5. Tino Mai,  6. Stjepan Milardović,
7. Marcus Marić, 8.Robert Mijadinović,  9. Andrija Pehar, 10. Nedeljko Novaković,  11.Rui Manuel,  12. Gojko Ostojić, 13. Miroslav  Novaković, 14. Juro Mandir, 15. Ivica Tolić, 16. Blago Džajkić.

Freitag,  08.10.2021 - 20:00 Uhr, Sportplatz Yach
SF Elzach-Yach   -   FC Steinenstadt  3 : 1